Podmítače diskové

Heliodor

Heliodor

Vysoká provozní rychlost při nižším tahovém příkonu

Kompaktní krátké diskové brány Heliodor mohou být použity jak při mělkém zpracování strniště na lehkých až středních půdách, jakož i při přípravě secího lůžka při výsevu do mulče, nebo po orbě. Heliodor je univerzální krátký diskový podmítač, který si splní své povinnosti v konvenčním hospodaření, jakož i při výsevu do mulče. Vysoká pracovní rychlost při nižší potřebě tahového příkonu předurčuje tento stroj k všestrannému využití.

S pomocí stabilních listových pružin pracují disky Heliodor nepřetržitě a bez ucpávání i v kamenitých půdách.

Bezúdržbová axiální kuličková ložiska na 465mm velkých, vydutých discích jsou chráněny proti vnikání prachu, vody a nečistot speciálním labyrintovým těsnicím kroužkem.

Heliodor má nižší hmotnost, takže nářadí od 3 do 6 metrů pracovní šířky je možné nosit na tříbodový závěs traktoru.

Polonesené verze Heliodoru od 4 do 6 metrů pracovního záběru je možno spojit s pneumatickým secí m strojem Solitaire od firmy LEMKEN.

Pro velké podniky jsou k dispozici délky od 8 do 12 metrů pracovní šířky v agregaci se systémovým nosičem Gigant. Tím je zaručena příprava secího lůžka s účinnou silou.

Rubin

Rubin

Rychlý a intenzivní

Krátké diskové brány Rubin zaručují i za těžších podmínek intenzivní a rovnoměrné promíchání organické hmoty a půdy až do pracovní hloubky přibližně 12cm. Podstatně tak redukují ztráty vlhkosti půdy, protože nedochází k odpařování v tak velké míře. Rubin se nejlépe hodí pro povrchové, ale přesto celoplošné agresivní zpracování strniště při vysoké pracovní rychlosti.

Otevřená konstrukce rámu s velkými, volnými prostory zaručuje i ve vysoce vzešlých porostech organického materiálu práci bez ucpávání.

Ozubené 620mm velké vyduté disky s šesťmilimetrovou tloušťkou stěny uložené v bezúdržbovém axiálním kuličkovém ložisku vytvářejí základ pro vynikající kvalitu práce a vysokou životnost.

Držáky stipic vydutých disků uloženy v uzavřeném pouzdru jsou jištěny proti přetížení stabilními vinutými pružinami a garantují stabilní stopu disků iv obtížných podmínkách

Rubin je dodáván v pracovních šířkách od 4 do 6 metrů jako polonesený s lehkým transportním podvozkem, nebo s kombinovaným podvozkem, který umožňuje použití s pneumatické secí stroje Solitaire od firmy LEMKEN.

Chcete více informací o strojích Lemken? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

20 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí v roce 2017

  • Jarní výstava LIVA 22.-24.3.
  • Výstava Hadačka 29.6.
  • Země Živitelka - 24.-29.8.
  • Den Zemědělce Kámen 13.-14.9.
  • Podzimní výstava LIVA 20.10.

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2017, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing