Krone Comprima s variabilní lisovací komorou

Typ Průměr balíku
V150/V150XC 1,0-1,5m
V180/V180 XC 1,0-1,8m
V210/V210XC 1,0-2,05m

Jedná-li se o variabilní lisy na válcové balíky s velkou výkonností a komprimací, jsou lisy Comprima V 150, V 180 a V 210 absolutně ta správná volba. Lisy na válcové balíky přesvědčí nejen komprimací, kvalitou práce a sériovou výbavou, ale také mnoha inovacemi, jako např. napínáním obou příčkových pásových dopravníků kladkami na jednom společném rameni, neřízeným sběracím ústrojím EasyFlow a doplňkově volitelným řezacím ústrojím X-Cut se sklopným nosníkem nožů.

A takhle pracují variabilní stroje Comprima: Oba segmenty NovoGrip formují pevné balíky stabilních tvarů z posbírané píce od začátku vrstvu po vrstvě. Výborné dopravní vlastnosti příček zajišťují otáčení balíků ve všech fázích lisování. Lisovací tlak určují hydraulické válce ovládající přední napínací ramena se dvěma kladkami i zadní ramena. Po dosažení nastaveného průměru se balík ovine sítí. Potom se otevře záď. Balík opustí komoru.

EasyFlow

První neřízené sběrací ústrojí v lisu na válcové balíky: Ve stroji EasyFlow nabízí KRONE poprvé neřízené sběrací ústrojí, které se obejde bez vodicí dráhy. Tajemstvím úspěchu je speciální tvar pozinkovaných stěračů. Zajišťují kontinuální podávání píce při ponoření prstů. EasyFlow pracuje s vyššími otáčkami, sbírá čistě a je výkonnější.

S dopravním nebo řezacím rotorem- Kontinuálně do lisovací komory

Pro zajištění kontinuálního přísunu píce od sběracího ústrojí do lisovací komory jsou lisy na válcové balíky KRONE Comprima vybaveny dopravním nebo řezacím rotorem. Je-li požadováno snadnější rozdružení balíků při distribuci píce a ještě větší zhutnění balíků, je lis osazen rotačním řezacím ústrojím, které splní vaše požadavky. Řezací rotor vtahuje píci do řezacího prostoru mezi 17 nebo 26 nožů i při plném zařazení plynule.

NovoGrip

Na trhu jedinečné zařízení NovoGrip je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Příčkový pásový dopravník NovoGrip spojuje dobré dopravní vlastnosti lisů s příčkovým řetězovým dopravníkem a klidný chod řemenových lisů. U zařízení NovoGrip je píce tvarována a balena do tvrdých a tvarově stálých válcových balíků pomocí nekonečného obíhajícího příčkového dopravníku s pásy z pogumované tkaniny.

Chcete více informací o lisech Krone? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing