Krone Comprima s pevnou a semivariabilní lisovací komorou

Lis s pevnou lisovací komorou Comprima F125/ 125 XC

Využijte náskok nového lisu na válcové balíky s pevnou komorou na válcové balíky o průměru 1,25m Comprima F 125: Tyto lisy přesvědčí výkonným neřízeným sběracím ústrojím, systémem NovoGrip s extrémně vysokou komprimací, přehlednou konstrukcí, dlouhou životností, jednoduchostí údržby a rychlou návratností investice.

Lis se semivariabilní komorou Comprima F 155 a F 155 XC

Se semivariabilní lisovací komorou: První lis na válcové balíky pracující se systémem pevné komory, ale může lisovat balíky o různých průměrech od 1,25 do 1,50 m. Semivariabilní lisovací komora spojuje vlastnosti pevné i variabilní komory a je tak na světovém trhu jedinečná. Tento stroj se systémem NovoGrip přesvědčí klidným chodem a velkou komprimací. Comprima F 155 XC může být vybavena maximálně 26 noži.

EasyFlow

Ve stroji s EasyFlow nabízí KRONE poprvé neřízené sběrací ústrojí, které se obejde bez vodicí dráhy. Tajemstvím úspěchu tohoto sběrače je speciální tvar pozinkovaných stěračů. Zajišťují kontinuální podávání píce při ponoření prstů. EasyFlow pracuje s vyššími otáčkami, sbírá čistě a je výkonnější.

S dopravním nebo řezacím rotorem- Kontinuálně do lisovací komory

Pro zajištění kontinuálního přísunu píce od sběracího ústrojí do lisovací komory jsou lisy na válcové balíky KRONE Comprima vybaveny dopravním nebo řezacím rotorem. Je-li požadováno snadnější rozdružení balíků při distribuci píce a ještě větší zhutnění balíků, je lis osazen rotačním řezacím ústrojím, které splní vaše požadavky. Řezací rotor vtahuje píci do řezacího prostoru mezi 17 nebo 26 nožů i při plném zařazení plynule.

NovoGrip

Na trhu jedinečné zařízení NovoGrip je výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Příčkový pásový dopravník NovoGrip spojuje dobré dopravní vlastnosti lisů s příčkovým řetězovým dopravníkem a klidný chod řemenových lisů. U zařízení NovoGrip je píce tvarována a balena do tvrdých a tvarově stálých válcových balíků pomocí nekonečného obíhajícího příčkového dopravníku s pásy z pogumované tkaniny.

Krone Comprima

Krone Comprima

Krone Comprima

Chcete více informací o lisech Krone? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing