CASE IH Maxxum Hi-eSCR

MAXXUM 

Nové traktory MAXXUM jsou s novými motory silnější. Méně elekroniky, více mechaniky předurčuje tyto traktory pro ty, co chtějí jednoduší verzi pro každodenní práci. Kabina se na přání dodává se sníženou střechou pro lepší průjezdnost. Maxxumy jsou vybavit kompletním odpružením přední nápravy a odpružené kabiny. V základu je verze převodovky 16x16 , volitelně pak 17x16, pomocí které je možné snížit náklady na pohonného hmoty při přejezdu po silnici.

MAXXUM MULTICONTROLLER 

Nové traktory Maxxum Multicontroller jsou naprostou špičkou v segmentu 110 – 170 koní. Nejnovější generace technologie motoru Hi-eSCR, špičková kabina Suround Vision s  Multirontrollerem a dotykovým monitorem AFS 300. Množstvím automatických prvků jako souvraťový management HMC, Auto PTO nebo automatika spínání uzávěrek Vám výrazně ušetří práci. Převodovka SemiPowershift ve standardním ECO provedení Vám zase ušetří peníze v dopravě. Nejsilnější hydraulika v této kategorii zajistí, že zvednete i to nejtěžší nářadí a  vždy budete mít dost hydraulického oleje. Prodloužené servisní intervaly jsou zárukou nízkých provozních nákladů.

Maxxum ActiveDrive 4

V segmentu traktorů ve výkonové třídě 120 až 170 koní se o pořádný rozruch na Hannoverském výstavišti v roce 2017 postaral zástupce inovované modelové řady Maxxum. Kromě nového designového stylu je nejzásadnějším prvkem nová převodovka Active Drive 8. Ta je koncipována jako osmistupňová, a to v rozsahu tří skupin. Jedna z funkcí nabízí obsluze pomocí tempomatu nastavit požadovanou rychlost a převodovka ji udržuje pomocí plně automatického řazení. Navíc, to se odehrává v rozsahu jedné nebo dvou skupin.

Nejen za tuto inovativní konstrukci převodovky získal výrobce Case IH prestižní titul „Machine of the Year 2018“. 

Maxxum CVX

Vrcholem možnosti výbavy je verze traktoru Maxxum s plynulou dvojspojkovou převodovkou CVX

Více komfortu a lepší trakce

Odpružená přední náprava poskytuje větší jízdní komfort, vyšší trakci a sníženou spotřebu paliva, maximální pohodlí na poli a na silnici, stejně jako větší trakci při práci v terénu. Díky své konstrukci mají traktory Maxxum poloměr otáčení pouhých 4,6 metru. 

Navrženo pro maximální účinnost

Pohonná jednotka pro traktory modelové řady Maxxum je jedna z nejmodernějších, nejúspornější a nejvýkonnějších ve své kategorii. Značka Case IH použítá motory sesterské FPT Industrial

Od modelů Maxxum 115, 125, 135, 145 až k "TOP modelu" Maxxum 150,   jsou traktory  osazeny čtyřválcem s objemem 4,5 litru a MAXXUM 150 šestiválcem s objemem  6,7 litru 

  • pdf Prospekt , Velikost: 4.47 MB, Datum poslední změny: 31.01.2018

Maxxum

Maxxum

Maxxum

Maxxum

Chcete více informací o traktoru MAXXUM? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing