BaleCollect

 

BaleCollect

Program BiG Pack High Speed

Praktický na cestách: Akumulační vůz na balíky se připojuje na záď lisu, aby na poli mohl shromažďovat balíky z lisovacího kanálu. Pro bezpečný provoz po silnici je od KRONE vybaven inovativním připojením pomocí teleskopické oje.

 

Při jízdě po silnici se plošina sklopí na přepravní šířku menší než 3 metry, oj se vysune a vlečená kola, resp. nápravy se zafi xují. Vůz BaleCollect na silnici věrně sleduje stopu lisu, a to i při rychlosti až 50 km/h nebo v úzkých vjezdech na pozemky.

BaleCollect

Plošina stroje BaleCollect pojme až tři balíky při šířce lisovacího kanálu 120 cm nebo až pět balíků při šířce kanálu 80 cm. Jakmile balíky opustí lisovací komoru, posune je posunovač doprava nebo doleva, aby se uvolnila cesta pro další balík. Při dosažení nastavení režimu vykládky jsou balíky automaticky vysunuty z plošiny shazovačem na pole.

 

Skládání balíků na míru: Následující procesy sklizně vyžadují různé varianty ukládání balíků. U BaleCollect si můžete vybrat z pěti různých režimů ukládání. Mají-li všechny balíky ležet na souvrati nebo v blízkosti, uplatní se režim „3 balíky“ resp. „3 + 1 balík“. Mají-li se naopak balíky senáže balit do fólie, bude se hodit režim „2 balíky (společně)“ nebo „2 balíky (každý zvlášť)“. Podle toho, jestli se balíky budou balit, nebo jestli balička bude brát každý balík zvlášť. Balíky je také samozřejmě možné kdykoli vysunout manuálně stisknutím tlačítka.

BaleCollect

Dva stroje – jeden terminál: Díky rozšíření ISOBUS, které je součástí sériového provedení aktuálního KRONE BiG Pack se BaleCollect jednoduše integruje do systému. Soupravu je možné ovládat pomocí jediného terminálu. Menu má jednoduchou strukturu a intuitivní ovládání. Váha je standardní výbavou. Balíky přesně zváží a eviduje jejich hmotnost. Na ovládacím terminálu CCI 1200 je možné kromě obou ovládacích rozhraní zobrazit i záběr z kamery. Máte vždy přehled o všem. Stroj BaleCollect je možné kromě toho ovládat i z terminálu Beta II, Delta nebo z terminálu traktoru


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing