06.03.2013 22:06

V Chamu hřálo sluníčko i přátelství

Partnerská firma BREU CHAM pořádala jarní výstavu zemědělské techniky

CHAM – 2. 3. 2013 / Na jarní podnikové výstavě rodinné firmy BREU, která se uskutečnila o prvním březnovém víkendu v areálu společnosti BREU CHAM, reprezentovali společnost LIVA Předslavice zakladatel firmy Václav Jungwirt, ředitel společnosti Libor Jungvirt a vedoucí technického oddělení Radim Pristaš.

„V Chamu jsme strávili slunečný víkend. Nejen proto, že bylo nádherné předjarní počasí. Ale především proto, že jsme byli na návštěvě u kolegů z oboru a přátel,“ hodnotil přímo v Bavorsku setkání s Thomasem Breuem a jeho spolupracovníky Václav Jungwirt. Společnost BREU je tradiční bavorskou rodinnou firmou, která vznikla v roce 1959 a má tedy už více než padesátileté zkušenosti s obchodem a servisem automobilové a zemědělské techniky. Mimo jiné zastupuje takové značky, jako jsou DEUTZ-FAHR, KRONE, PÖTTINGER, AMAZONE, BRANTNER, LEMKEN a další.

„Známe se už třináct let a díky Thomasi Breuovi a jeho spolupracovníkům jsme se naučili i to, jak uvnitř tradiční rodinné firmy uvažovat. Tento pojem se netýká jenom práce vlastních rodinných příslušníků, ale především pracovního týmu, který jako rodina spolu drží. V dobrém i zlém. Tady vidím paralelu s dalším německým partnerem, rodinnou firmou KRONE, vedenou ředitelem Bernardem Kronem. Díky renomé a příslovečné kvalitě zemědělské techniky této značky se nám podařilo získat řadu Zlatých klasů na Země živitelce. Ten poslední byl za samochodnou sklízecí řezačku Krone Big X 700 vloni. Ale hlavně se daří uspokojit řadu našich zákazníků, kteří od nás získávají techniku a služby, na něž se mohou spolehnout,“ soudí Václav Jungwirt.

„Chtěl bych pouze podotknout, že se sice podle vašich slov od nás učíte, jak má fungovat rodinná firma, ale už to dobře umíte. Z vašich webových stránek vím, že jste na podzim získali ocenění Rodinná firma roku 2012 a teď další cenu z rukou předsedkyně poslanecké sněmovny. Takže k vám do Předslavic za nás všechny z rodinné firmy BREU putuje velká gratulace,“ prohlásil se svým typickým úsměvem Thomas Breu.

Děkujeme a zveme na oplátku na naši tradiční jarní výstavu, která začíná ve středu 6. března u nás v Předslavicích.  

tn_obrazek_508.jpg

tn_obrazek_509.jpg


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing