13.09.2013 21:57

Baboletní svátek agrárníků v Kámeni

Baboletní svátek agrárníků v Kámeni

Všichni zemědělci míří do Kámene, tak zněl slogan třídenní polní výstavy a předvádění zemědělské techniky na Pelhřimovsku. Tradičně se zde ob rok na počátku září potkávají dovozci strojů a technologií všech značek s návštěvníky.

LIVA Předslavice vyslala na výstavu obchodní tým, vybavený informacemi a zkušenostmi z aktivního nasazení klíčových produktů z prodejního portfolia – pícninářské techniky KRONE, techniky pro zpracování půdy a setí Lemken, traktorů Case IH a po novu skandinávských traktorů Valtra. Akce s velkým odborným společenským významem se pokaždé těší zájmu široké veřejnosti.

Pokud vám ale nevyšel termín a jste ze severozápadu republiky, přijďte se 25. září 2013 podívat na Polní den nabitý špičkovou zemědělskou technikou do Dolního Záhoří (Lubence) na Karlovarsku. Firmu KRONE bude reprezentovat kamion a hlavně sklizňová technika, kterou si budete moci osahat přímo v akci, společně s technologií na zpracování půdy od další německé kultovní značky – Lemken.

Kromě poutavých zkušebních jízd a chutné farmářské kuchyně čeká na návštěvníky zajímavá tombola s křovinořezem Dolmar jako hlavní výhrou (pozvánka zde). Akci pořádá LIVA Předslavice ve spolupráci se společností AGRIMA Žatec a s centrální podporou KRONE a Lemken.
 

Traktory Zetor jsou historicky spojeny s venkovem, ale i tady se časy mění ...

Valtra se těší pozornosti zákazníků, kteří vyhledávají traktory podle specifických  požadavků.

Traktor není jen pracovní stroj, musí padnout do oka a barvou ladit.

Pásový traktor CASE IH STEIGER 600 QuadTrac je nejsilnějším sériové vyráběným traktorem na světě. Žádný drobeček a přesto dokáže s novou technologií motoru ještě šetřit palivo a přitom udělá kus pořádné práce.

Šéf českého zastoupení KRONE Ing. Pavel Kouřil a ředitel společnosti LIVA Předslavice Libor Jungvirt mají důvod ke spokojenosti. LIVA opět potvrdila vedoucí postavení lídra trhu v prodeji této legendární pícninářské a sklizňové techniky.

Tento mobilní stoh spolkne 46 balíků slámy nebo sena.

Rodinná firma KRONE s více než stoletou tradicí neponechává nic náhodě. Majstrštykem je i tenhle prezetační kamion s vyhlídkovou plošinou, který bude v akci spolu s prvotřídní pícninářskou a sklizňovou technikou 25. září v Dolním Záhoří na Karlovarsku.

Lemken ví všechno o důkladném zpracování půdy a přesném setí. Charakteristická modrá barva této techniky bude zářit na poli v Dolním Záhoří.


Prodej a servis strojů

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01  Volyně

Tel.: 383 372 437
E-mail:

Podrobné kontakty »

Proč stroje od nás?

25 - ti letá tradice
Rodinná firma řízená majiteli
Špičkový servis
Plná autorizace od  výrobců
Rychlé dodávky ND
Zkušený tým


Technika a technologie pro zemědělství


Termíny akcí

  • Země Živitelka - 23.-28.8.2018
  • Jarní výstava v Předslavicích - 18.3.-22.3.2019
  • Jarní výstava v Mariánských Lázních - 28.3.-29.3.2019

Kontaktujte nás

LIVA Předslavice, spol. s r.o.
Předslavice 19
387 01 Volyně
Tel.: 383 372 437
E-mail:       

Připojte se

      Instagram

Podporujeme

© 2018, LIVA Předslavice, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing